Адміністрація

Грицун Олена Іванівна

Очолює колектив досвідчений педагог   Грицун Олена Іванівна.

Педагогічний стаж — 40 років, на посаді директор 26 років.

Освіта директора вища педагогічна. Закінчила Київський державний педагогічний інститут ім. М.Горького за кваліфікацією «Викладач  дошкільної педагогіки і психології, методист дошкільного виховання».  Має високий рівень здатності до інноваційної діяльності, особливо піклується про формування особистості дитини, розвитку її творчих здібностей та природних задатків, забезпечення умов для їх саморозвитку, самовираження в різних видах діяльності.

 

Життєве кредо:

«Вірте в людей, і вони зроблять все, щоб виправдати вашу довіру».

Максвелл Джон

Професійне кредо:

«Кращих результатів досягає не обовязково той у кого найрозумніша голова, а швидше той, хто краще від всіх вміє координувати роботу своїх розумних і талановитих колег».

Вільям Джонс

 

 


 

Добуш Яніна Геннадіївна – заступник директора з навчально-виховної роботи , вчитель початкових класів.  Досконало володіє формами та методами навчально-виховного процесу. В своїй роботі виявляє педагогічну майстерність, організаторський хист, широко впроваджує нові освітні технології в практику роботи педагогів  НВК, новаторські програми, педагогічний досвід. Творчий, енергійний, педагог.

Педагогічний стаж – 23 роки, на посаді заступника з навчально-виховної роботи -5 років. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «старший вчитель»

 

Педагогічне кредо:

«Увесь час пам'ятаю, що повинна бути для педагогів зразком у всьому - тому постійно тримаю руку на пульсі сучасності».

Життєве кредо:

«ВІЗЬМИ ПРОМІНЬ СВІТЛА І СПРЯМУЙ ЙОГО ТУДИ, ДЕ ПАНУЄ ТЕМРЯВА...ВІЗЬМИ УСМІШКУ І ПОДАРУЙ ЇЇ ТОМУ, ХТО ТАК ЇЇ ПОТРЕБУЄ.ВІЗЬМИ ДОБРОТУ І ЯВИ ЇЇ ТОМУ, ХТО САМ НЕ ВМІЄ ВІДДАВАТИ.ВІЗЬМИ ВІРУ І ВІДДАЙ КОЖНОМУ,ХТО НЕ МАЄ ЇЇ.ВІЗЬМИ ЛЮБОВ І НЕСИ ЇЇ ВСЬОМУ СВІТОВІ.»


 

Бабенко Надія Іванівна

Бабенко Надія Іванівна - медична сестра старша , має кваліфікаційну категорію “спеціаліст вищої категорії”.

Сестра медична старша контролює санітарно-епідемічний режим у дошкільних групах та початкових класах, а такоє стежить за дотриманням режиму дня, харчуванням дітей, правильним проведенням ранкової гімнастики, фізкультурних занять і прогулянок. Організовує заходи по загартуванню дітей і бере участь в організації оздоровчих захлдів. Веде щоденний облік дітей, відсутніх через хворобу, ізолює хворих дітей в ізолятор.Проводить антропометричні вимірювання дітей. 

Стаж роботи  – 31 рік

Життєве кредо:

«Не кожна дорога веде вперед. Але вперед веде завжди та дорога, яку  прокладаєш сам.»

КРЕДО ПРОФЕСІЙНЕ :  « Здоров’я дитини –   Багатство родини!

Здоров’я народу –  Багатство країни!»


 

Марченко Т. І.

Марченко Тетяна  Іванівна -  завгосп. Стаж роботи на посаді 16 років.

Відповідальна, старанна, вимоглива людина. Справжня господарка, на якій лежать турботи по забезпеченню господарчої життєдіяльності навчально-виховного комплексу.

 

Професійне кредо: «Завжди, скрізь і всюди – хочу, можу, буду!»

Життєве кредо: «Людина творить себе сама. Кожен з нас є таким, яким хоче бути»