Історія закладу

Як і у людини, у кожного навчального закладу є рік і місце народження, батьки, адреса. Дошкільний навчальний заклад №153 "Ромашка" побудований у 1993 році, Національною академією наук України і до серпня 2000 року був відомчим закладом.

Будівельники старались,
Довго з цим садочком грались
Получився теремок -
Сто п’ятдесят третій дитсадок!

Ясла-садок гостинно відчинив своїм першим вихованцям і своїм першим педагогам 01 вересня 1994 року. Садочок був розрахований на 110 місць. В перший рік свого існування силами працівників, батьків навколо закладу було створено зелену зону, до якої увійшли: куточок лісу, фруктовий сад, ягідник. На території ДНЗ були обладнанні для дітей, відповідно вікової категорії, ігрові майданчики, на яких були розташовані ігрові споруди, знаряддя для проведення занять з фізкультури та ігор дітей.

За роки існування багато змінилося працівників, але незмінним залишилися реалізація творчих завдань виховання і розвитку дитини-дошкільника,та учня початкових класів, використовуючи при цьому безцінні пласти педагогічної спадщини, сучасні досягнення психолого-педагогічної науки та перспективного педагогічного досвіду.

Першим колективом, який прийняв  дітей до дошкільних груп та початкових  класів у далекому вересні 1994 року були молоді, дещо невпевнені в собі, випускники педагогічних училищ та інститутів.

У закладі, який щойно відкрився, були створені найкращі умови на той час, умови для навчання і виховання дошкільнят та молодших школярів. А саме: клас мав свою класну кімнату  для навчання та перебування у групі продовженого дня, приміщення для денного сну, ігрову кімнату, роздягальню та туалетну кімнату.

Чудові ігрові майданчики з різними дерев’яними спорудами та спортивний майданчик,  доріжки для вивчення правил дорожнього руху – все це допомагало навчати, виховувати і розвивати дитину.

Як нестримно біжать роки… Усе минає… Залишається лиш те вічне, чого не відняти, не забрати - це самовіддана любов до дітей. Педагогічний колектив частково змінювався.  Хочеться згадати педагогів, які присвятили значну частину свого життя роботі в школі та в дошкільних групах:  Бабіченко О.М., Балабанову О.П., Братковську Т.І., Гладку Ю.А.,Груєву І.М., Даниленко Л.М., Жукову О.Л., Івановську Н.В., Коломієць А.П., Курсаніну О.О., Коваленко Н.Д., Мельничук Р.І.Пивовар В.П., Приймачук Г.В., Шевченко О.О., Соловей Н.П.та інші.

З молодих недосвідчених педагогів виросли справжні майстри своєї справи: здібні, талановиті, креативні  педагогиі, які постійно знаходяться в активному творчому пошуку. На сьогоднішній день всі вчителі  спеціалісти вищої категорії, два вчителя мають звання «старший вчитель», один «учитель- методист».

Більше 20 років творчої діяльності колективу направлені на формування активної, розвиненої особистості дошкільника та молодшого школяра. Учителі  та вихователі беруть активну  участь у різноманітних конкурсах педагогічної майстерності.

Минуло двадцять років… Вже колишні наші першокласники ведуть до дитячого садочку своїх синів та доньок. Як швидко плине час ! Як швидко виростають діти і стають батьками.

Пока нет комментариев

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *