Пам`ятка для батьків з музичного розвитку дошкільників

1.Ранній прояв музичних здібностей дитини говорить про необхідність розпочинати музичний розвиток малюка як можна раніше. Якщо батьки своєчасно не розпочнуть розвиток музичних здібностей (а також інтелектуальних та творчих), то для вашої дитини це буде велика втрата.

2. Шлях розвитку музичних здібностей кожної людини однаковий. Тому не слід засмучуватися, якщо у вашого малюка не виходить відразу якісний спів та якісне виконання музично-ритмічних рухів. Для всього потрібен час.

3. Почати розвиток музичних здібностей дитини слід зі співу. Одне з перших відчуттів навколишнього світу у немовляти починається з колискової, яку співає матуся. Потім дитина пізнає світ завдяки дитячим пісенькам (народним та авторським). Пісня супроводжує дитину повсякчасно, ознайомлює її зі світом прекрасного та доброго. А сам процес співу викликає у дитини позитивні емоції, допомагає розвитку мовлення, навчає правильному диханню, укріплює мовленнєвий апарат. В процесі співу у дитини розвивається емоційність, музичний слух, почуття ритму.

Ми рекомендуємо батькам звернути увагу на те, які пісні слухає ваша дитина, який виховний характер несе пісня. Співайте разом з дітьми і пам’ятайте, що пісня несе велике виховне значення!

Пока нет комментариев

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *