Перший крок у дитячий садок. ПОРА ЧИ НІ ?

Цей нескладний тест у поєднанні з вашою спостережливістю допоможе відповісти на це питання. За кожне «так» - 2 бали, «не зовсім» - 1 бал, «ні» - 0 балів.

1. Дитина вміє самостійно їсти або пити.

2. Ваша дитина з немовля оточена великою кількістю людей.

3. Малюк ходить у туалет самостійно або з вашою допомогою.

4. Ваша дитина з легкістю залишається на пару годин без мами.

5. Малюк із зацікавленням відноситься до незнайомих діток.

6. Зазвичай малюк дотримується режиму дня.

7. Денний сон для дитини не є проблемою.

8. Вашу дитину можна назвати товариською і відкритою.

Підраховуйте бали:

14-16 балів– ваша дитина на 100 % готова, сміливо відводьте її у дитячий садок. Не створюйте малечі складнощів: якщо ви бачите, що дитина із задоволенням ходить у садок, не затягуйте з адаптаційним періодом. Можливо, ваша дитина вже через тиждень буде спокійно залишатись у садочку на цілий день.

9-13 балів– дитина ще недостатньо готова до дитячого садочка. Зверніть увагу на формування базових навичок і дайте їй можливість бути самостійною. Кажіть про дитячий колектив тільки хороше. Готуйтесь до важливої події самі: від вашого внутрішнього настрою залежить відношення вашої дитинки до дитячого садочка.

1-8 балів– поки що маленьке дитинча не уявляє собі, як цілий день він може провести поза домівкою, без своєї мами, без її уваги. Вам поспішати з дитячим садочком не треба. Привчайте малюка до автономності поступово і делікатно. Намагайтесь уникати ситуацій, внаслідок яких у дитини може сформуватися негативне відношення до колективу. Навчайте малюка елементарним навичкам самообслуговування. Читайте книжки, дивіться фільми, в яких мова йде про дитячий садочок. Вашій дитині ще потрібен деякий час.

Пока нет комментариев

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *