Запис до дитячого дошкільного навчального закладу

elektroІнструкція для батьків

Запис дитини до дошкільного навчального закладу Києва здійснюється у два кроки:

Крок 1. Реєстрація

Перш за все, батьки повинні визначитись з номером дитсадка (дитсадків) куди вони хотіли би записати свою дитину.

Для цього потрібно зайти на Інтернет сайт за адресою www.dnz.kiev.ua, ознайомитись зі списком комунальних дитсадків міста, переглянути детальну інформацію про заклади і заповнити форму заяви, вказавши номери одного – п’яти бажаних дитячих садків.

Рекомендовані Веб-переглядачі: «Google Chrome», «Internet Explorer 9» та «Internet Explorer 10».

Школи – дитячі садки та навчально-виховні комплекси мають у системі номери, починаючи з №1001.

У електронній формі реєстрації необхідно вказати:

 • Ім’я дитини,
 • Прізвище дитини,
 • Дату народження дитини,
 • Вік, з якого дитина відвідуватиме садочок,
 • Серію та номер свідоцтва про народження дитини (це документ, обов’язковий для пред’явлення під час прийому до навчального закладу),
 • Номери одного – п’яти бажаних дошкільних навчальних закладів,
 • Контактні телефони батьків.

Електронна реєстрація є єдиною системою для всіх ДНЗ міста Києва.
Після реєстрації вашій дитині буде надано персональний обліковий запис у електронній системі з відповідним ідентифікатором користувача (логіном) для доступу, виду igor.sikorsky@kids.dnz.kiev.ua та тимчасовий пароль.

За ідентифікатором користувача (логіном) можна заходити до особистого кабінету за посиланням «Вхід в особистий кабінет» на сайті www.dnz.kiev.ua або за адресою https://dnzkievua.sharepoint.com/, та відслідковувати хід просування вашої черги.

Під час першого заходу до порталу вам буде запропоновано змінити ваш тимчасовий пароль на ваш особистий, секретний постійний пароль.

Ваш новий пароль повинен бути довжиною від 8 символів до 16 символів, включати великі і малі букви латинського алфавіту, а також включати в себе цифри. Якщо пароль буде не достатньо складний – система вас про це повідомить. Коли Ви придумаєте новий пароль і повторите його двічі, не забудьте його собі десь записати, щоб не забути.

Процедура зміни пароля потрібна лише під час вашого самого першого входу до системи.

Далі система попросить здійснити вхід повторно.

Це черга до конкретної вікової групи від 0 до 6(7) років. Тут видно перелік дітей, які є в черзі раніше вас: їх порядок у черзі, місяць та рік народження, номер у системі. Черга будується по унікальному номеру у системі.

У подальшому Ви можете додати або змінити один з бажаних садочків на інший. Для цього необхідно звернутися особисто або за допомогою електронної пошти до уповноваженої особи районного управління освіти.

Крок 2. Запис у групу дитячого садка

Прийом дітей до ДНЗ та запис до відповідної вікової групи здійснюється у порядку черговості їх електронного запису.

Формування новостворених груп у ДНЗ здійснюється у серпні поточного року.
Керівник ДНЗ повідомляє батьків про можливість прийому дитини до ДНЗ електронним повідомленням.

Електронне повідомлення Ви отримуєте за допомого диспетчера електронної пошти Office365. Відповідне посилання розміщене на сторінці www.dnz.kiev.ua
Упродовж 30 днів з дати надсилання керівником ДНЗ електронного повідомлення про можливість прийому дитини до ДНЗ батьки мають надати керівнику документи, перелік яких визначений законодавством України.

Термін подання документів для прийому дитини в ДНЗ може бути продовжений керівником ДНЗ на підставі письмового або електронного повідомлення від батьків.

Відмовою батьків від запропонованого прийому дитини до ДНЗ є:

 • інформування про таку відмову керівника ДНЗ особисто або електронним повідомленням;
 •  ненадання необхідних документів чи неузгодження перенесення дати їх надання з керівником ДНЗ протягом 30 днів з дати надсилання керівником ДНЗ електронного повідомлення про можливість прийому дитини до ДНЗ.

У разі відмови батьків від запропонованого прийому дитини до пріоритетного ДНЗ, керівник цього ДНЗ надсилає електронне повідомлення про можливість прийому дитини наступному заявнику.

У разі відсутності вільних місць у пріоритетних ДНЗ та(або) відмови батьків від прийому до інших ДНЗ, електронний запис залишається в Реєстрі до моменту здійснення прийому до ДНЗ.

Для прийому дітей в НВК у дошкільні групи потрібно надати такі документи:

 1. Заява від батьків або осіб, які їх замінюють, на ім'я директора .
 2. Свідоцтво про народження (копію).
 3. Згода на збір та обробку персональних даних.
 4. Медична картка дитини.
 5. Картка профілактичних щеплень (форма № 63)
 6. Копія рішення або посвідчення про пільги ( для пільгової категорії дітей)

Лист Міністерства № 1/9-310 від 12.06.2014 "Щодо прийому до дошкільних навчальник закладів дітей, які прибули з зони Донецької та Луганської областей на постйне або тимчасове проживання до інших населених пунктів України".

Пока нет комментариев

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *