СЛОВА ПОДЯКИ

4 комментариев

 1. Ольга's Gravatar Ольга
  2017-05-31    

  Моя дитина цього року закінчила 1-й клас чудового навчально-виховного комплексу «Ромашка». Уже пролунав останній дзвінок… Це означає, що мій першачок успішно подолав важливий у його житті щабель і став на рік дорослішим, свідомішим і розумнішим. За це дуже вдячна педагогічному колективу «Ромашки», зокрема директору Олені Іванівні, заступнику директора Яніні Геннадіївні, першому вчителю Ользі Олексіївні, музичному керівнику Тамілі Павлівні, вчителю англійської мови Олені Вікторівні, вихователю групи продовженого дня Вікторії Олександрівні, психологу Ользі Григорівні, помічнику вихователя Катерині Володимирівні й іншим працівникам закладу.

  Я вважаю, що з першим учителем сину пощастило. Адже Ольга Олексіївна — талановитий і справедливий педагог, який любить дітей, розкриваючи їхній потенціал, не боїться експериментів, з розумінням і повагою ставиться як до дітей, так і до батьків. Окрім методично правильно організованого навчального процесу, Ольга Олексіївна постійно залучає дітей до виховної роботи. Першачки за рік відвідали величезну кількість екскурсій: до музеїв — хліба, іграшок і визволення Києва, центру «Лего» і вибору професій, сферичного кінотеатру, цирку, дослідницьких станцій юних натуралістів, хлібзаводу «Кулиничі» тощо. Діти запам’ятають це на все життя!

  Дуже подобається те, що математика й англійська мова викладаються за програмою «Росток». У школі є гуртки — карате, хор, хореографія. Щомісяця проводяться театральні вистави.

  Особливо хочеться відзначити високий рівень проведення свят у школі завдяки професійному підходу музичного керівника Таміли Павлівни. Різноманіття дитячих пісень, хореографічних постановок, режисерська майстерність, цікаві ідеї і злагоджена робота всіх діток — це просто неперевершено! Таміло Павлівно, браво!!!

  Син завжди із великим задоволенням іде до школи. А це для мене основний показник якості.

 2. Костянтин's Gravatar Костянтин
  2017-05-31    

  Дуже раді, що дитина навчається у НВК «Ромашка», програма Росток (!) вчитись їй цікаво, завжди з задоволенням робить домашні завдання у зошитках, не потрібно стояти «з нагайкою» та змушувати щось робити, більшу частину завдань встигає зробити на продовженому дні, в школі дітки вдень сплять, гарно харчуються (нам би так :)). Особливо хотілось би подякувати Ользі Олексіївні, не знаю, як їй вистачає терпіння давати раду стільком маленьким школярикам-непослухам :), Вікторії Олександрівні, Тамілі Павлівні — завдяки її заняття співам дитинча почало нормально вимовляти букву «р», ніякий логопед виявився не потрібен, і звичайно — директору, Олені Іванівні, за чудову атмосферу для навчання та відпочину наших діточок!

 3. Кузик Наталія Петрівна's Gravatar Кузик Наталія Петрівна
  2017-05-31    

  Найкраща школа та, де щасливі батьки і діти, чи не так? Саме у НВК «Ромашка» щаслива і я, і моя дитина. Це та школа, де працюють для дітей і заради дітей. А тому не дивним є бажання дитини йти до школи, і прохання забрати з групи продоженого дня якомога пізніше.
  Виховання дитини, формування її характеру, правил поведінки та навчання — це все важливо та потребує особливої уваги батьків і на що не вистачає часу через роботу й рутину сьогодення. Однак все це забезпечують наші вчителі Тетяна Вікторівна і Людмила Ігорівна. Від них уроки життя отримую і я, хоч і маю педагогічний стаж роботи. Дякуємо педагогічному колективу НВК «Ромашка», його директору.
  Якщо батьки шукають найкращу школу для своїх дітей і найкращих вчителів, то все це в «Ромашці».

 4. мама's Gravatar мама
  2017-06-01    

  Навчально-виховний комплекс «Ромашка» — чудовий садочок та початкова школа. Я дуже задоволена, що моя дитина мала змогу відвідувати його. Там завжди панує доброзичлива та дружня атмосфера. Всі вихователі та вчителі не тільки гарні педагоги, а й люди, які вболівають та переймаються долею кожної дитини, як власною, докладаючи максимум зусиль, щоб діти почувались, як вдома. Моя дитина із задоволенням відвідувала школу, отримувала хороші знання та виховання. Завжди проводились конкурси, свята, екскурсії. Дуже вдячна директору Олені Іванівні, вихователям, першим вчителям Яні Геннадіївні, Ользі Олексіївні, Зої Олександрівні, Галині Борисівні та всьому колективу за любов та терпіння до наших дітей. Хай Вам щастить у житті, терпіння, наснаги та сил у цьому нелегкому професійному шляху!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *